Graveering käekellale - Miks, kuidas ja kellele?
Graveering on ideaalne võimalus muuta käekell veelgi personaalsemaks.

Hei Woochi sõbrad.

Wooch puidust käekellad on oma loomult, disainilt ja valmistamisviisilt kordumatute mustritega ning väga omanäolised. Kuid tänu sellele, et kõik kellad valmistame käsitööna siinsamas Eestis, on graveeringu lisades lihtsasti võimalik muuta Woochi käekell veelgi autentsemaks.

Kuhu ning mida on võimalik kellale graveerida?
Graveering kellale pakub väga palju võimalusi. Graveeringut on võimalik saada nii kella esiküljele sihverplaadile kui ka kella tagakaanele. Tuleb arvestada, et kella tagaküljel on graveeringu võimalused laiemad tänu suuremale graveeritavale pinnale. Võimalik on saada graveering ka pakendisse, mis võimaldab kogu pakendikomplekti muuta väga eriliseks ja personaalseks.  Graveeringuid valmistame laserlõikuriga, mis garanteerib täpsuse. Tänu laserlõikusele on võimalused graveerimiseks peaaegu lõputud. Võimalus on graveerida erinevas suuruses ja stiilis tekste, numbreid, sümboleid ja muud.

Kõige tihedamini kasutatakse graveeringu võimalust kella kinkimisel. Populaarseim graveerimise soov sihverplaadile on kellakandja nimi. Teine populaarne soov sihverplaadile on ettevõtte, kogukonna või organisatsiooni logo. Kella tagaküljel on tänu rohkemale ruumile võimalusi rohkem. Graveeritakse pühendusi, nimesid, tsitaate, logosid, sündmuste kuupäevi ja palju muud.   Kuidas saada tellimisel kellale graveering?
Kellale graveeringu saamiseks tuleb lihtsalt kella tellimuse vormistamisel kirjutada lahtrisse „Graveering kellale“ enda graveerimisega seotud soovid. Kui sul on olemas pilt logost või mõnest teisest tähtsast sümbolist mida soovid graveerida, siis saad selle kella tellimisel üles laadida klikates lahtrile „Lae logo(vektorfail)".


Kokkuvõtteks.
Graveering pakub rohkelt erinevaid võimalusi, kuidas käekell eriliseks ja personaalseks muuta. Tihti on graveeringu võimalusi piiravaks teguriks vaid kujutlusvõime.

Kui sul on graveeringuga seotud küsimusi, siis kirjuta meile! :)

Peatse kohtumiseni,
Sinu Wooch.


Email again:

Kommentaarid

Sten
24. august 2017

Graveering muudab muidugi kella rohkem personaalsemaks, kuid kindlasti ei soovita graveerida sihverplaadi peale - see muudab ilusa kella, nagu on teil üpris inetuks. Samuti ei soovi inimene, kellele kell kingitakse näha selle peal enda või firma nime. Mõte võib küll hea tunduda, aga tasub mõelda ka kandja peale.

Heade soovidega