Wooch alustab blogiga!
Wooch alustab blogiga!

Hei, hei kõigile Woochi sõpradele. Wooch on oma päris algsest loomisest õpilasfirmana tegutsenud juba paar aastat. Palju on selle ajaga juhtunud ning palju on muutunud.

Õpilasfirmast, mille lugu sai alguse kooliseinte vahel, kui neli Miina Härma gümnaasiumi õpilast otsustasid hakata meisterdama puidust käekellasid, on välja kasvanud täisväärtuslik ettevõte. Woochi Eestis valmistatud puidust käekella kannavad juba üle 2000 inimese rohkem kui kahekümnest erinevast riigist. Woochi meeskonnal on olnud palju sündmusi, ideid ja mõtteid mida oleme soovinud jagada oma toredate sõpradega. Pikalt on olnud idee luua blogi, kus viiksime lugeja Woochi telgitagustesse, annaksime ülevaate Woochi põnevast loost, jagaksime värskemaid uudiseid ning kirjutaksime paljudest muudest huvitavadest ja Woochi sõprade jaoks olulistest teemadest. Lõpuks see nüüd juhtubki, sest käes on see päev kui Wooch alustab päris enda blogiga.

Kui sul on huvitavaid ideid ja arvamusi, milliseid teemasid võiks Wooch blogis käsitleda, siis kirjuta julgelt oma mõtted kommentaaridesse või kirjuta meile Facebookis.

Peatse kohtumiseni
Sinu Wooch


Email again: