garantii ja hooldus

2 aastane garantii

Wooch käekelladele kehtib 2-aastane garantii alates ostu hetkest. Wooch garantii tingimused kehtivad tootmisdefektiga toodetele. Kui tootele on põhjustatud kliendi poolt kahjustusi, kaotab garantii kehtivuse. . Garantii kehtivuse ajal on teil õigus saata defektiga toode Woochile, kus see läbib ekspertiisi ja kui tegu on Woochi-poolse tootmisveaga, parandatakse see viga tasuta.

Mida garantii ei hõlma?

Garantii ei hõlma kella ja selle detailide loomulikku kulumist ja vananemist (sh muutused rihma ja korpuse värvis, kriimustused klaasil jne). Wooch käekell on eelkõige aksessuaar ning mõeldud kandmiseks peamiselt pidulikel sündmustel näiteks ballid, vastuvõtud, sünnipäevad, pulmad jne.

Kuidas kella hoida tervena?

  • Kell ei ole mõeldud kasutamiseks sportimisel, ujumisel, päevitamisel, duši all käimisel jne.
  • Kaitske kella suurte temperatuuri kõikumiste eest! Samuti ärge jätke kella liiga kauaks kuuma või külma kätte (üle 60 °C või alla -20 °C).
  • Hoidke kella tugeva magnetvälja eest (nt valjuhääldid, mobiiltelefonid, arvutid või külmikud ja muud elektromagnetvälja tekitavad seadmed).
  • Hoidke kella põrutuste eest.
  • Vältige kokkupuudet lahustite, puhastusvahendite, parfüümide, kosmeetika ja muude toodetega, mis võivad kahjustada kella detaile. Hoidke kell puhtana välisest mustusest.

Küsimuste ja ettepanekutega võib meie poole alati pöörduda: info@wooch.ee

Kell on saanud viga?

Saada meile kiri ja kirjeldage mis kellaga on juhtunud. Täida vormis vajalikud väljad Lisaks soovitame lisada fotod kellast, et me saaks teha kiirekspertiisi. Suurema vea puhul anname teada, kuidas kella saab saata parandusse.
Email again:
Lae fotoD (max 4tk)