Ostutingimused

Tellimine e-poest


 • Vali sobiv käekell - Ostu sooritamiseks e-poes, vali välja endale meelepärane toode
 • Lisa tooted ostukorvi - Vali välja sobivad tooted ja lisa need ostukorvi. 
 • Vormista tellimus, vali graveering - veendu, et soovitud tooted on nimekirjas
 • Soorita makse - Täida kontaktandmete väljad ja vali makseviis. Meie poes on võimalik maksta üle Swedbanki, SEBi, Danske, LHV, Krediidipanga või Nordea panga pangalingi ning krediitkaardiga. 

Enne tellimust tutvu tellimis-, maksmis- ja tagastamisjuhendiga.

Tellimused võetakse vastu ööpäevaringelt. Tellimuse sooritamiseks valige sobiv toode ning randme ümbermõõt. Palun jälgige ekraanile ilmuvaid juhiseid. Tellimuse sooritamisel küsime vaid neid andmeid, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks ja kohale toimetamiseks. Tellimuse vormistamiseks valige makseviis. Kinnitage tellimus. Tellimus loetakse kinnitatuks ainult siis, kui kauba eest on tasutud.

Teie tellimuse vormistamisel väljastatakse e-maili teel tellimuse kinnitus. Tellimuse kinnituses on ära toodud nii tellitud tooted kui ka Sinu kontaktandmed koos tellimuse sihtkoha andmetega. Vastavalt teie poolt valitud makseviisile saate tasuda kauba eest mõne meie E-poe pangalingi kaudu. Kell valmib 14 päeva jooksul pärast tellimuse esitamist. 

Värvitoonide osas ei pruugi ekraanilt nähtu reaalse värvitooniga 100% klappida. Pildid on illustratiivse tähendusega ja Sinu ekraani seadete üle puudub meil kontroll.

Tellimuse eest tasumine e-poes (makseviisid)

 • Tellimuse kinnitus väljastatakse süsteemi poolt automaatselt peale tellimuse sooritamist. Tellimuse kinnitus ei tähenda, et tellimus on välja saadetud, vaid et tellimus on vastu võetud ja ootab tasumiskinnitust. Kui kinnitust ei tule 1 tunni jooksul tellimuse vormistamisest, palun võta meiega ühendust Henri@wooch.ee või 5624 6777. Võimalik, et Sinu poolt sisestatud e-maili aadress ei ole korrektne, e-postkasti maht on ületatud või e-kiri on jäänud kinni spämmifiltrisse.
 • Maksmine internetipangas käib koostöös Maksekeskusega, mis võimaldab lihtsalt ja turvaliselt maksta oma Intereneti kaudu tehtud ostude eest. Sind suunatakse leheküljele, kus Sa saad valida oma panga ja maksta tellimuse eest Sulle sobiva pangalingi kaudu.
 • Tellimus võetakse töösse ja hakatakse täitma pärast tellimuse eest tasumisele kuuluva summa laekumist meie arvelduskontole. Kõik veebipoes olevad müüdavate Kaupade hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis ostu-müügitehingu sooritamise hetkel kehtivat käibemaksu, samuti muid riiklikke või kohaliku omavalitsuse poolt kehtestatud makse.

Tellimuse kohaletoimetamine

Pärast tellimuse valmimist komplekteerib Wooch tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartnerile. Tellimuse kohaletoimetamine toimub 1-3 päeva jooksul pärast tellimuse valmimist teie antud andmete põhjal. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

Wooch ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Wooch ei saanud mõjutada ega ette näha.

Tagastamine

 • Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul.
 • Kauba tagastamise soovist tuleb teatada meiliaadressile info@wooch.ee
 • Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
 • 14-päevane taganemisõigus ei kehti kauba puhul (VÕS § 53 lg 4), mis on valmistatud tellija isiklikke vajadusi arvestades või tellija esitatud tingimuste kohaselt (nt kui kellale on tehtud graveering vastavalt Tarbija soovile).

Privaatsus

Kõik Wooch e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitleme kui konfidentsiaalset infot  ja avaldame kolmandale osapoolele vaid juhul, kui see on vajalik kauba kohale toimetamiseks või seadusega ettenähtud juhul.
 
Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse, ka Wooch e-poel puudub neile juurdepääs.


Lisainfo

Küsimuste ja ettepanekutega võib meie poole alati pöörduda: info@wooch.ee

Ilusat kellakandmist soovides,
Sinu Wooch